fota.pl » Firma » Aktualności » Górski początek sezonu MoneyWell Investment KAGER SUPER RALLY 2016

Firma

Górski początek sezonu MoneyWell Investment KAGER SUPER RALLY 2016

13.04.2016
Już 16.04.2016 kamieniste, górskie nawierzchnie z dużymi przewyższeniami, nawiązujące do górskich etapów Dakaru, przywitają załogi rozpoczynające sezon zmagań w serii MoneyWell Investment KAGER SUPER RALLY.

Piękna panorama Tatr nada niepowtarzalny smak rywalizacji w gminie Bukowina Tatrzańska, która została Zimową Stolicą Polski 2016. Nikt w Polsce nie rozgrywa rajdu tak wysoko i blisko najwyższych polskich gór.

Hotel Bania i kompleks Stacji Narciarskiej Kotelnica Białczańska to najlepsza rekomendacja dla rozgrywek Super Rally, które właśnie tam, kolejny raz przygotowują bazę imprezy.

Gmina Bukowina Tatrzańska też powalczy, ale o miano Rajdowej Stolicy Polski, gdyż to nie ostatnie jej słowo w tym sezonie! Seria zawita tu ponownie w listopadzie na tradycyjny „Epilog” 2016.

Pierwsza runda odbędzie się już w ten weekend – 15-16.04.2016!

Patronat Honorowy nad imprezą objął Wójt Bukowiny Tatrzańskiej - Stanisław Łukaszczyk.

Zawodnicy będą mieć do pokonania dwie wymagające trasy o bardzo różnych fragmentach.

Od szybkich, kamienistych nawierzchni po ciasne, techniczne, sekwencje przeplatane podjazdami i zjazdami. Jedna z tras będzie jeszcze bliżej Tatr niż ta, na której odbył się ubiegłoroczny „Epilog”. 
Wśród motocykli, quadów, samochodów terenowych pojawią się także ciężarówki zaliczając  kolejny sezon serii SUPER RALLY. Rok 2016 jest też wielką, pozytywną niespodzianką dla quadowców. Rusza Puchar Can-Am Super Rally. W ramach serii MoneyWell Investment KAGER SUPER RALLY 2016 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów UTV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, rywalizacja na quadach 2x4, 4x4 i w klasie SSV (UTV) nabierze dodatkowych kolorów, a zawodnicy powalczą o fantastyczne firmowe nagrody.

15.04.2016 (piątek) odbędą się Odbiory Administracyjne i Badania Kontrolne w bazie imprezy – Hotel Bania / Kotelnica Białczańska
Obowiązkowy objazd trasy połączony z odprawą przewidziany jest około godziny - 18.00.

16.04.2016 (sobota) start pierwszego zawodnika z bazy o godzinie 8:30.
Bezpośrednio po zakończeniu wręczenia nagród dla zwycięzców "1 rundy MoneyWell Investment KAGER Super Rally " przystąpimy do dekoracji zwycięzców Pucharu Can-Am Super Rally.

Fota – właściciel marki KAGER, sponsora tytularnego cyklu SUPER RALLY – zaprasza do Bukowiny Tatrzańskiej!

Ulotka wydarzenia – kliknij.

« powrót

Newsletter

Chesz być powiadamiany
o nowościach w naszym serwisie?
Zapisz się do newslettera!

Zapisz się
Zamknij
{redirect